Camp Jeep® 2018 - udalosť roka pre fanúšikov Jeep

Od 13. do 15. júla 2018 prebehnú 3 dni vzrušujúceho dobrodružstva v pravom Jeep štýle. 

Celá udalosť prebehne v aréne Spielberg na rakúskom okruhu Red Bull Ring. Táto úchvatná lokalita vytvorí pre každoročné stretnutie priaznivcov značky Jeep® dokonalú kulisu. Na návštevníkov čaká bohatý a akčný program plný vzrušenia a dobrodružstva v skutočnom duchu značky Jeep®. 

Návštevníci akcie Camp Jeep® si budú môcť vyskúšať off-roadové schopnosti nového Jeep Wrangler na špeciálne navrhnutých cestách, ale aj na vozovke, vďaka čomu získajú predstavu o jeho dynamických kvalitách, ktoré z neho robia ideálne vozidlo pre každodenné použitie. Štvrtá generácia ikonického modelu Wrangler je najschopnejším off-roadom všetkých čias.

Okrem testovacích jázd s modelom Wrangler ponúkne piaty ročník Camp Jeep® účastníkom skutočne bohatý program, vrátane jazdy za volantom výnimočného modelu Grand Cherokee Trackhawk s motorom 6.2 V8 s výkonom 700 k. Ide o najvýkonnejší a najrýchlejší model značky Jeep® všetkých čias.

Účastníci si budú môcť vyskúšať aj ďalšie modely z ponuky značky Jeep® a preveriť svoje off-roadové schopnosti za prítomnosti skúsených jazdcov Jeep® Academy, ktorí ich naučia aj niekoľko trikov pre extrémnu jazdu.

Neuveriteľná atmosféra v štýle Jamboree bude podporená radom predstavení, živou hudbou, barbecue a aktivitami pre deti. Tradičné stretnutia priaznivcov jazdy v teréne prebiehajú každoročne po celých Spojených štátoch Amerických. Teraz tu prebieha cez 30 stretnutí rodiny Jeep® ročne, pričom úplne prvé z nich prebehlo v roku 1953 na legendárnej ceste Rubicon Trail, ktorá leží v horách medzi Kaliforniou a Nevadou.

Registračný formulár a kompletný program akcie Camp Jeep® 2018 sú k dispozícii na stránkach www.campjeep2018.com