CHEROKEE

ZRODENÝ Z PÔVODNEJ DNA ZNAČKY Jeep

NESPÚTANOSŤ JE KRÁSNÁ

S prvotriednymi jazdnými vlastnosťami na ceste, spotrebou paliva, legendárnymi schopnosťami v teréne a radom exkluzívnych technológií posúva úplne nový Jeep® Cherokee štandardy v danom segmente zase o niečo vyššie. Bol stvorený, pre tích, ktorý vyžadujú príťažlivý vzhľad aj schopnosti. Svojimi rozmermi, dômyselnými technológiami a schopnosťami rozvíja legendárnu DNA značky Jeep®

Preskúmajte exteriér

 

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Nový Cherokee vnáša do radu Jeep® úplne jedinečný a moderný štýl. Stačí sa pozrieť na jednotlivé detaily a špičkový remeselne dokonale spracovaný interiér, ktorý využíva príjemné a na dotyk mäkké materiály. Interiér modelu Jeep® Cherokee predstavuje jedinečnú kombináciu ladných kriviek, vysoko kvalitných materiálov, farebných variantov, inovatívnych materiálov , precízneho dielenského spracovania, najmodernejších technológií a prvkov pre čo najväčšie pohodlie. Je to svet jedinečnej dokonalosti, ktorý čaká len na to, aby ste ho objavili.

Preskúmajte interiér

LONGITUDE - LIMITED - TRAILHAWK

Nadčasový design nového modelu Cherokee posouvá značku Jeep® do nové éry, avšak při zachování jejich charakteristických rysů a DNA. Tvary modelu Cherokee jsou doslova úchvatné. Vůz má široký postoj, výrazné proporce blatníků a celkově velmi poutavou vizáž. Bohatá výbava verze Longitude se v provedení Limited mění na exkluzivní a u Trailhawk na doslova extrémní.

Pozriete sa na vsetky modely

DIESELOVÝ PREPLŇOVANÝ MOTOR 2.0 MULTIJET II

Nový dieselový preplňovaný dvojlitrový motor je vybavený technológiou Multijet II, ktorá proti motoru 2.8 použitého u predchádzajúcej generácie modelu Jeep® Cherokee disponuje o 30 % nižšou spotrebou paliva. Významne sa znížili aj emisie CO2, ktoré u verzie s pohonom predných kolies dosahujú 139 g/km a u modelu s pohonom všetkých kolies 147 g/km. Dvojlitrový motor s výkonom 140 k ponúka výnimočnú rovnováhu medzi výkonom, spotrebou paliva a emisiami vďaka krútiacemu momentu 350 Nm dosahovanému v nízkych otáčkach 1750 ot./min. Maximálna pružnosť znižuje nutnosť častého radenia prevodových stupňov a zvyšuje pôžitok z jazdy.

Preskúmajte výkon


 

ZÁŽIHOVÝ MOTOR 3.2 PENTASTAR® V6

Nový motor 3.2 Pentastar V-6 je prvým odvodeným motorom od preslávenej jednotky 3.6 Pentastar V-6 a ťaží z rovnakých inovácií, ako tento súrodenec o vyššom zdvihovom objeme. Ten sa preslávil predovšetkým svojou účinnosťou, výkonom a kultivovanosťou. Motor prináša príjemný pôžitok z jazdy, najmä vďaka nízkej hlučnosti, minimálnym vibráciám a tvrdosti. To všetko pri vysokom špecifickom výkone 84,2 k na liter zdvihového objemu. Spotreba paliva je pritom v porovnaní s predchádzajúcim vidlicovým šesťvalcom o 30 % nižšia.

Preskúmajte výkon