Bezpečnosť

VIAC NEŽ 70 PRVKOV BEZPEČNOSTI

Jeep® Cherokee ponúka cez 70 štandardných a voliteľných prvkov príslušenstva vrátane okenných airbagov, bočných airbagov, systému sledovania jazdných pruhov, adaptívneho tempomatu, parkovacieho asistenta pre pozdĺžne a kolmé parkovanie, monitoringu mŕtveho uhla, varovania pred čelným nárazom s funkciou zmiernenia následkov nehody a systému detekcie kríženia dráhy za vozidlom.

SYSTÉM ZABRAŇUJÚCI NEHODE

Úplne nový Cherokee ponúka širokú paletu bezpečnostných prvkov, ktoré pomáhajú udržať kontrolu na vozidlom a umožňujú vám správne sa rozhodnúť. Z mnohých dostupných systémov zaslúži zmienku monitoring mŕtveho uhla+, parkovacia kamera Parkview® s dynamickými navádzacími linkami a elektronická kontrola stability.

PARKOVACÍ ASISTENT PRE POZDĹŽNE A KOLMÉ PARKOVANIE

Parkovanie môže byť niekedy ťažké. Aby mohlo byť jednoduchšie, ponúka Cherokee pokročilý systém, ktorý rozpozná vhodné miesto a následne vodiča navádza k presnému zaparkovaniu do vybraného priestoru. Stačí stlačiť tlačidlo a ultrazvukové senzory sa pridajú na pomoc. Tento systém pracujúci s predným a zadným parkovacím asistentom ParkSense® je ďalším prvkom, ktorý zvyšuje bezpečnosť.