COMPASS

OBJAVTE KAŽDÚ MOŽNOSŤ

INOVATÍVNA KRÁSA

Tradícia sa stretáva s inováciou v All-New Jeep® Compass, čím obnovuje najznámejšiu vlastnosť, ktorá robí dizajn značky Jeep® tak legendárny. Sledujte jeho elegantný a aerodynamický profil, ktorý sa zameriava na každý detail, od zaobleného chrómového DLO až po mriežku chladiča so sedmi otvormi a nechajte vykresliť krásu s hypnotickým dizajnom LED svetlometov.

 

ATRAKTÍVNY EXTERIÉR

Agresívny a sofistikovaný profil, ktorý vyniká z davu. Jeep® Compass má presvedčivý postoj daný jeho aerodynamickým dizajnom. Dostupná čierna strecha a obvodové chrómovanie DLO, ktoré dramaticky obklopuje zadnú časť a bočnú stranu, robí nové SUV okamžite rozpoznateľným. Byť povšimnuteľný nikdy nebolo také ľahké ak ste na All-New Jeep® Compass.

 

KOMFORT A ŠTÝL

Vymodelované tvary, charakteristické prvky značky Jeep®, kvalitné materiály a najmodernejšia technológia robia interiér All-New Jeep® Compass ideálnym prostredím pre vaše cesty. Pripravte sa začiatok jazdy, kabínu vodiča s premyslene navrhnutým ovládacím panelom so 7-palcovým farebným displejom. Držte ruky na volante a sústreďte sa na cestu pred vami, zatiaľ čo ovládnete audio, hlas a rýchlosť pomocou integrovaných ovládacích prvkov.

 

POTLAČENIE TECHNOLOGICKÝCH HRANÍC

Rozšírte svoj zážitok zo smartfónu aj vo vnútri Jeep® Compass, ktorý vám umožní ľahko telefonovať, pristupovať k hudbe, odosielať a prijímať správy a oveľa viac. Objavte nový spôsob, ako zostať v spojení s vaším smartfónom vďaka novým funkciám, ktoré sú k dispozícii na Uconnect ™ 8.4 NAV. Apple CarPlay umožňuje používateľom iPhone prístup k aplikáciám Apple Mapy, Správy, telefón a Hudba Apple prostredníctvom hlasového ovládania Siri.

Systém Android Auto ™ umožňuje jednoduchý a bezpečný prístup k hands-free hlasovému ovládaniu, službe Google Maps ™ a službe Google Play Music ™ pomocou dotykového displeja Uconnect ™ alebo ovládania na volante.

jeep-compass-side-apple-carplay jeep-compass-side-android-auto
 
 
 

 

BEZKONKURENČNÉ JADRO 4X4

Kombinácia neporovnateľnej schopnosti 4x4 s poprednými, vyspelými a úspornými pohonmi činí All-New Jeep®Compass najschopnejším kompaktným športovým úžitkovým SUV. Vyberte si medzi dvomi benzínovými a štyrmi naftovými motormi. Legendárna schopnosť off-road Jeep® je obohatená o dvojicu nových vyspelých permanentných systémov 4x4 na vyžiadanie, ktoré poskytujú zákazníkom to, čo žiadne iné kompaktné SUV nemôže.

Jeep Compass