Exteriér

S novým modelom Jeep® Renegade vstupuje značka s typickou sedemotvorovou maskou do novej dimenzie. Renegade sa zrodil v meste a vychovaný bol v divočine. Je prešpikovaný jedinečnými detailmi a legendárnymi odkazmi na dizajn značky Jeep®. Vpredu je ikonická sedemotvorová maska ​​obklopená štítom v žiarivých farbách, zatiaľ čo veľké okrúhle svetlomety sú čiastočne prekryté kapotou pre elegantnejší vzhľad. Lichobežníkový tvar blatníkov je pokračovaním v tradícii značky Jeep®. Charakteristické X zo starých vojenských kanistrov zdobí koncové svetlá, strechu MySky aj logo Renegade na predných dverách. Strešný systém s odnímateľnými panelmi MySky, dostupný v dvoch rôznych verziách, poskytuje posádke vzrušujúci panoramatický výhľad. Nový Jeep® Renegade je skutočný Jeep® so všetkým čo k tomu patrí a zároveň je módny až do posledného detailu.

VYBERTE SI VLASTNÚ KOMBINÁCIU

​4 rôzne výbavy, 10 žiarivých farieb exteriéru a 9 rôznych dvojfarebných kombinácií

Vďaka 4 rôznym výbavám, 10 žiarivým farbám exteriéru a 9 rôznym dvojfarebným kombináciám s kontrastnou čiernou strechou si nový Renegade zachováva ikonickú DNA značky Jeep® a súčasne prejavuje svoju vlastnú, nekonformnú osobitosť.

ZÁŽITOK Z JAZDY POD ŠÍRYM NEBOM

Inšpirovaný prvými vozidlami Willys MB Jeep®, vyrábanými od roku 1941, ponúka nový Renegade 2015 pôžitok z jazdy s nebom nad hlavou vďaka dvom strešným systémom s odnímateľnými panelmi My Sky ™. Tento, v danom segmente ojedinelý, strešný systém otvára vzrušujúci panoramatický výhľad pri každej jazde. Pozostváva z manuálne odnímateľných panelov, ktoré je možné elektricky vyklápať a posúvať.

 

POZRITE SA BLIŽŠIE

 

 

PERSONALIZÁCIA PODĽA VÁŠHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU

Ako trávite svoj ​​voľný čas? Ste vášnivým milovníkom freeridového snowboardingu alebo sa venujete horskej turistike s kamarátmi? Nájdite si dokonalé príslušenstvo Mopar pre seba aj svoj ​​Renegade, nech už je váš životný štýl, aký chce.

Potlače dverí s hviezdou US Army

Rýchloupínací nosič pre 2 bicykle

 

Čierna potlač kapoty

 

Nosič na lyže a snowboardy