Exteriér

So svojimi lemami blatníkov, kultovou sedemotvorovou maskou chladiča a odnímateľnými dverami a strechou je Wrangler modelového roku 2017 schopný úplne ohromiť a priniesť nezameniteľné potešenie z jazdy. Pre ešte prémiovejší vzhľad je možné u verzií Sahara zvoliť hard top Freedom Top® vo farbe karosérie.

 

OFICIÁLNE VOZIDLO DOBRODRUŽSTVA

Jeep Wrangler má všetko - je len na vás, či si vyberiete hard top, plátenú strechu alebo sa zaobídete bez nej. S modulárnym hard topom Freedom Top® môžete kombinovať rôzne farby, alebo zladiť hard top s farbou karosérie. Zvoliť si môžete tiež plátenú strechu Sunrider®, ktorá je jednoduchá na ovládanie a uskladnenie.

OTVORTE DVERE SLOBODE

Vystačíte si so štandardným dobrodružstvom, alebo túžite po úplnej slobode a otvorenosti? Jeep Wrangler môže byť vybavený štandardnými odnímateľnými, celorámovými dverami, v ponuke s elektrickým ovládaním okien a zamykaním, úložnými kapsami a kovanými pántmi alebo odnímateľnými polorámovými dverami s manuálnym zamykaním.

KOLESÁ A PNEUMATIKY

Voľba správnych kolies pre Jeep® Wrangler je základom pre každé dobrodružstvo. Väčšina ponúkaných kolies sa vyznačuje konkávnym dizajnom, ktorý pomáha predchádzať poškrabaniu pri jazde v teréne. Disky z ľahkých zliatin znižujú neodpruženú hmotnosť pre ešte presnejšiu odozvu od kolies a dokonalé jazdné vlastnosti.