Interiér

Interiér modelu Wrangler je tichý a ponúka na dotyk príjemné mäkké materiály. Poctou legendárnemu dedičstvu je madlo pred spolujazdcom s nápisosom „Jeep, Since 1941“ . K ďalším vymoženostiam patria vyhrievané predné sedadlá (na objednávku), kožené čalúnenie sedadiel štandardne pri verzii Sahara, automatická klimatizácia s peľovým filtrom, multifunkčný volant s ovládačmi rádia a chrómovaná hlavica radiacej páky. Svoje cennosti môžete zamknúť vo veľkej priehradke medzi sedadlami. Dôležité veci môžu byť po ruke v sieťkach na dverách.

SEDADLÁ

V chladných zimných mesiacoch určite oceníte vyhrievané predné sedadlá, ktoré sú k dispozícii na objednávku v modeloch Sahara a Rubicon. Všestrannosť je charakteristická pre dizajn modelov Jeep® od samého začiatku. Tak prečo to teraz meniť? Modely Wrangler ponúkajú v štandarde sklopné zadné sedadlá, ktoré poskytujú pohodlné sedenie a variabilitu batožinového priestoru.

PRÍSTROJOVÝ PANEL

Na stredovom paneli sú všetky ovládacie prvky usporiadané veľmi ergonomicky a v dobrom dosahu. Kontrolky združené do štyroch analógovych ukazovateľov prístrojovej dosky Vás spájajú s extrémnou technikou. Štandardom všetkých verzií je palubný počítač EVIC, ktorý umožňuje zobraziť rôzne doplnkové informácie, akými sú vonkajšia teplota, kompas, priemerná spotreba paliva, dojazd alebo čas jazdy. Volant s integrovanými ovládačmi dovoľuje obsluhovať tempomat, audio systém, handsfree Bluetooth, systém UConnect® a navigáciu (ak je k dispozícii).

PREPRAVNÁ KAPACITA

Wrangler ponúka na cestách dostatok priestoru všetkým cestujúcim a zároveň dosť miesta na batožinu. Dvojdverový Wrangler ponúka pri sklopených zadných sedadlách batožinový priestor 430 litrov.

PRÍRUČNÁ SCHRÁNKA S POJISTKOU

Pre maximálnu slobodu pri jazde s nebom nad hlavou je pripravené miesto pre bezpečné uloženie vašich vecí. Vyberateľný organizér umožňuje usporiadať priestor podľa potreby. Pod ním sa nachádza veľký priestor pre uloženie CD nosičov, video kamery, MP3 prehrávača a ďalších predmetov.

POLOHOVATEĽNÉ A SKLOPNÉ ZADNÉ SEDADLÁ

Zmena usporiadania interiéru modelu Wrangler je jednoduchá a pohodlná vďaka sklopným zadným sedadlám. Sklopením celého radu (Wrangler) alebo len časti je možné vytvoriť priestor pre čokoľvek.

ROHOŽ V BATOŽINOVOM PRIESTORE A ÚLOŽNÝ PRIESTOR POD PODLAHOU

V batožinovom priestore je umiestnená obojstranná rohož z dôvodu ochrany čalúnenia

KOLESÁ A PNEUMATIKY

Voľba kolies modelu Jeep® Wrangler je základným predpokladom akéhokoľvek dobrodružstva. Väčšina kolies má konkávny dizajn, ktorý bráni ich poškriabaniu pri jazde v teréne. Kolesá z ľahkých zliatin znižujú neodpruženú hnotnosť a umožňujú tak presnejšie riadenie a lepšiu ovládateľnosť.