Technológie

ELEKTRICKÉ OVLÁDANIE
 

Elektricky ovládané okná dodávané v štandarde umožňujú prísun čerstvého vzduchu do interiéru. Bezpečnosť a pohodlie zvyšuje aj diaľkové centrálne zamykanie a odomykanie. Vyhrievanie potom roztopí sneh a ľad na vonkajších spätných zrkadlách. Táto funkcia tiež zabraňuje vzniku námrazy na zrkadlách počas jazdy.

MODERNÝ PRÍSTROJOVÝ PANEL

Moderný prístrojovýpanel s kontrolnými ukazovateľmi bol inšpirovaný leteckým priemyslom. Veľké prístroje sú zvýraznené štýlovými chrómovanými rámčekmi, sú ľahko čitateľné a zahŕňajú kompas, ukazovateľ teploty a palubný počítač s priemernou spotrebou paliva, dojazdom a časom jazdy.

 

TLAK V PNEUMATIKÁCH

 
Monitoring tlaku v pneumatikách priebežne kontroluje tlak vzduchu pre maximálnu bezpečnosť, optimálny výkon a spotrebu paliva. Ak predpísaný tlak v pneumatikách klesne, vodič je upozornený kontrolkou na prístrojovom paneli.
 

OSVETLENIE

 
Kruhové halogénové svetlomety modelu Wrangler si zachovávajú svoj ​​pôvodný tvar podobne, ako sedemštrbinová maska ​​chladiča, ktorá dokonale charakterizuje značku Jeep®. Štandardné hmlové svetlá vyžarujú ešte viac svetla, čím prispievajú k lepšej bezpečnosti a viditeľnosti. Alternátor 160 A poskytuje dostatok energie pre všetko off-roadové príslušenstvo (osvetlenie, navijak a ďalšie).
 

ZVUK

Prémiový audio systém Alpine s deviatimi reproduktormi vytvára krištáľovo čistý zvuk s vysokým rozlíšením, ktorý možno zažiť snáď len v nahrávacom štúdiu. Zásluhu na tom majú 552-wattový zosilňovač, dva výškové reproduktory, 8x12-palcový subwoofer, štyri 6,5-palcové reproduktory a dva 3,5-palcové reproduktory situované v strešnom ráme vozidla. Audio systémy značky Alpine sú známe vďaka svojmu vynikajúcemu vyváženiu tónov a vysokému rozlíšeniu. Vitajte v novej dimenzii ozvučenia. Štandard u modelov Sahara a Rubicon.

SYSTÉM UCONNECT™

Systém UConnect™ uľahčuje riadenie tým, že vodičovi dovoľuje držať ruky na volante a plne sa sústrediť na cestu. Hlasovými príkazmi je možné voliť rozhlasové stanice, cieľ navigácie alebo telefonické číslo. Telefonovanie vo vozidle ešte nikdy nebolo tak jednoduché a bezpečné. UConnect™ Phone je integrovaný komunikačný systém, vďaka ktorému môžete telefonovať „hands-free“ prostredníctvom technológie Bluetooth®. Multimediálny systém UConnect™ umožňuje obsluhovať celý rad nosičov a zariadení: CD, DVD, MP3 prehrávač alebo flash disk, a to prostredníctvom USB portu, vstupu AUX-in, hard disku alebo Bluetooth® a mobilného telefónu. Systém UConnect™ tiež poskytuje satelitnú navigáciu GPS s možnosťou zadávania cieľovej destinácie hlasovými povelmi. Nájdenie reštaurácie, letiská, múzea alebo obchodného domu a následné priame navedenie k nim je dokonale jednoduché.