Exteriér

VÝNIMOČNÝ VZHĽAD

Úplne nový exteriérový dizajn Jeep® Compass je expresívny a emocionálny a predstavuje odvážny nový krok v dizajne značky Jeep®. Legendárna mriežka so siedmymi otvormi, čo je asi najznámejší symbol značky Jeep®, bola zmenená, aby odrážala novú a inovatívnu osobnosť kompaktného SUV.

LÁKAVÝ PROFIL

Okrúhla tvarovaná chrómová lišta DLO obklopuje zadné sklo, čo dáva Jeep®Compassu luxusný a sofistikovaný vzhľad vyvážený svojim agresívnym a okamžite rozpoznateľným postojom. Dostupná čierna strecha Gloss Black dodáva jedinečný prvotriedny vzhľad, ako aj silnejší a športovejší profil, vďaka čomu je Jeep® Compass ihneď rozpoznateľný na ceste alebo v teréne.

KOLESÁ A PNEUMATIKY

Trapézové oblúky kolies a ich výrazné zvlnenie doplňujú exteriér a poskytujú vozidlu agresívny a svalnatý vzhľad. Jeep® Compass prichádza s výnimočnými možnosťami využívania rôznych kolies, aby fungovali na cestách či v teréne.

LED NA OSVETLENIE CESTY

Predné svetlomety majú čierny obrys, čím dodávajú osobnosť a postoj prednej časti Jeepu® Compass. Denné svetlomety sú dodávané s dostupným svetelným pásom LED. Počas jazdy v noci sa automaticky rozsvietia hlavné svetlomety.

BRILANTNÉ DETAILY

Predná mriežka

Vonkajšie zrkadlá

Výfuky

jeep-compass-select-terrain-system / jeep-compass-departure-angle jeep-compass-4x4-system

Legendárna mriežka so siedmymi otvormi, čo je asi najznámejší symbol značky Jeep®, bola zmenená, aby odrážala novú a inovatívnu osobnosť nového Jeepu® Compass.

 

Dostupné vonkajšie zrkadlá s farbou karosérie s chrómovým akcentom a integrovanými bočnými signálmi dávajú Jeepu® Compass vonkajší leštený dizajn, ktorý nedokážete ignorovať. Svetlé, chrómované výfuky uzatvárajú exteriér Jeepu® Compass. Sú integrované do zadného obloženia, čím vytvárajú jedinečný vzhľad.