Schopnosti

TRAIL RATED®

Jeep® Compass Trailhawk® nesie odznak Trail Rated®, ktorý znamená dobrý výkon vozidla aj za najťažších jazdných terénnych podmienok. Nový kompaktný SUV nesie tradíciu značky Jeep®, ktorá je známa svojimi legendárnymi vlastnosťami, ako je výborná trakcia, svetlá výška, manévrovateľnosť a hlboké brodenie.

TRAILHAWK®

Jeep® Compass Trailhawk® pokračuje v legendárnej tradícií značky Jeep® a dominuje v oblasti terénnych vlastností. S neprekonateľnou schopnosťou 4x4, Jeep Trailhawk® bez námahy kombinuje inovatívne jazdné vlastnosti s komfortom.

Terénna dominancia

Active Drive Low 4x4

Jedinečné predné obloženie a kapota

Terénne vlastnosti zahŕňajú štandardné klzné dosky, bezkonkurenčný prístup a brzdné uhly. Najlepšia svetlá výška vo svojej triede takisto obsahuje ovládanie Hill Descent Control a 17 palcové terénne pneumatiky. Funkcia Active Drive Low poskytuje pomer prehliadania 20:1 a nízky rozsah pre schopnosť 4x4 Trail Rated, vrátane exkluzívneho päťmódového systému Selec-Terrain® pre špičkový výkon v teréne. Medzi najvýraznejšie črty nového Jeep® Compass Trailhawk®je jeho čierna kapota.